Telefon Numaramız

0246 222 22 57

0554 899 88 00

Hakkımızda

Aks Güven Yapı Denetim, 4708 sayılı yasaya uygun şekilde 30 Mayıst 2018 tarihinde kurulmuştur.

Vizyonumuz

Köklü bir Yapı Denetim firması olarak Türkiye’de, modern dünyanın ve çağdaşlaşmanın bir gereği olan kaliteli, güvenli, dünya standartlarında, estetik yapıları oluşturmaktır.

Çalışmalarımızda hedefimiz; can ve mal güvenliğinin korunması için, yapıların üretiminde kalite ve güvenlik standartlarını en üst düzeyde uygulatarak geleceğe güvenle bakılmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Aks Güven Yapı Denetim olarak misyonumuz, yapının “Kanun, Yapı Denetim Uygulama Yönetmeliği ve İlgili Genelgeler”e göre tamamlanmasını sağlayarak, kaliteli, ekonomik ve dünya standartlarında bir üretim gerçekleştirmektir.

Firma olarak, çalışanın mesleki yeterliliğini, projenin ilgili şartname, yasa ve standartlara uygunluğunu büyük bir titizlikle denetleriz. Bunun verdiği güvenle, deprem kuşağında yer alan Türkiye’nin coğrafi koşullarının gerektirdiği yasalar uyarınca sağlam ve güvenilir yapılar üretilmesinin sorumluluklarını üstleniriz.

Aks Güven Yapı denetim,gelecekte de sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek en büyük rakibi olan kendisini her zaman aşacaktır. Böylece müşterilerinin güveni ve desteği ile sektördeki liderliğini koruyarak, belediyecilik felsefesini bilen, özel sektörün dinamizmini taşıyan profesyonellerden oluşan kadrosuyla Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir.

Kalite Politikamız

  • Proje inceleme ve imalat aşamalarında eksiksiz denetim yaparak güvenli ve imar şartlarına uygun çağdaş yapılaşmada öncü olmak.
  • Denetim hizmetini zamanında yaparak imalatın aksatılmamasını sağlamak.
  • Şantiyeye giren malzemenin standartlara uygunluğunu denetleyerek imalat kalitesini yükseltmek
  • Çalışmalarımızda yasaların bize tanımış olduğu yetki ve sorumlulukları yasalara bağlı kalarak uygulamak.
  • Personeli alacağı görevler doğrultusunda eğiterek verimliliği arttırmaktır.